Ламинат астындағы аккордеонның астары
Қатты аккордеон төсемі — бұл ламинаттың астына, әсіресе қалқымалы орнату әдісімен төсеуге арналған кеңейтілген полистирол материалы. Ол негіздегі кедір-бұдырларды тегістейді, жүру ыңғайлылығын арттырады және жылу мен дыбыс оқшаулауын жақсартады.
Сипаттамасы:
- Мақсаты: ламинаттан жасалған еденге, оның ішінде еденді жылытуға арналған
- Материал: полистирол көбік
- Шығарылым нысаны: аккордеон / перфорацияланған аккордеон
- Түсі: қызғылт сары / қызғылт
Ерекшеліктері:
- еденге немесе қабырғаларға жабыспайды
- бірнеше қабатқа сыймайды
- қалқымалы сәндеу үшін қолайлы
- орнатуды жеңілдетеді
экологиялық таза және қауіпсіз
Сипаттамалары:
- Мақсаты: ламинат астына
- Материал: полистирол көбік
- Қалыңдығы: 3.0 мм
- Қаптамадағы алаң: 10,5 м2
- Жайма өлшемі: 1050х10000 мм
- Шығарылым нысаны: аккордеон
- Фольгаланған қабат: жоқ
- Түсі: қызғылт сары
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Солид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материалды жеткізу формасы | Модуль |
| Еден жабынының түрі | Ламинат |
| Фольга басқыш | Жоқ |
| Ені | 1050 мм |
| Ұзындығы | 10000 мм |
| Қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 000 ₸





