Kastamonu ламинатталған еден жабыны
Ламинат Roc-78 Медичи Дуб брендінен Kastamonu — бұл ылғалға төзімді ламинатталған жабын 33 сынып орындалған ағаш декор "емен" табиғи құрылымды. Қалыңдығы 12 мм, 4В фаска және жоғары тығыздықтағы HDF тақтасының арқасында ол қарқынды жұмыс істейтін кеңістіктерге жарамды: қонақ бөлмелері, асүйлер, дәліздер және коммерциялық кеңістіктер. "Еденді жылыту" жүйелерімен үйлесімді және механикалық зақымға төзімді.
Ерекшеліктері:
- Табиғи емен суреті
- Ылғалға төзімділік — ылғалды тазалауға жарамды
- Құлыптау жүйесі — оңай орнату
- Тозуға және сызаттарға төзімділік
- Еденді жылытумен үйлесімділік
- Қызмет ету мерзімі — 25 жылға дейін
- Экологиялылық — қауіпсіздік класы E1
Сипаттамалары:
- Жинақ: Royce
- Үлгі: Roc-78 Медичи Дуб
- Тозуға төзімділік сыныбы: 33 (AC5)
- Қалыңдығы: 12 мм
- Тақта өлшемі: 1380х134 мм
- Фаска: 4В (периметрі бойынша)
- Құлып түрі: Angle-Angle / Uniclic
- Қаптаманың ауданы: 1.479 м2
- Қаптамадағы тақталардың саны: 8
- Қаптаманың салмағы: ~14 кг
- Өндіруші ел: Ресей
- Бренд: Kastamonu
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kastamonu |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ламинаттың текстурасы | Емен |
| Тозуға төзімділік класы | 33 |
| Ені | 134 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Қалыңдығы | 12 мм |
| Фасканың болуы | Иә |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 1.479 шаршы м |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Оны "жылы" еденге жабын ретінде қолдануға болады | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Түсі | |
| Цвет | Roc-78 Дуб Медичи |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 100 ₸/шаршы м


