Kastamonu ламинатталған тақта
Kastamonu брендінің Roc-47 емен Дориан ламинаты — бұл табиғи құрылымы бар "емен" ағаш декорында жасалған, тозуға төзімділігі 33 класты ламинатталған тақта. Қалыңдығы 8 мм, ылғалдан қорғайтын және құлыптау қосылымының арқасында ол жоғары жүктеме аймақтарына жарамды: қонақ бөлмелері, асүйлер, дәліздер және кеңселер. "Еденді жылыту" жүйелерімен үйлесімді және механикалық зақымға төзімді.
Ерекшеліктері:
- Табиғи емен суреті
- Ылғалға төзімділік — ылғалды тазалауға жарамды
- Құлыптау жүйесі — оңай орнату
- Тозуға және сызаттарға төзімділік
- Еденді жылытумен үйлесімділік
- Тұрғын және коммерциялық үй-жайлар үшін жарамды
Сипаттамалары:
- Жинақ: Royce
- Үлгі: Roc-47 Дориан Дуб
- Тозуға төзімділік сыныбы: 33
- Қалыңдығы: 8 мм
- Тақта өлшемі: 1380х159 мм
- Сурет түрі: бір жолақты
- Фаска: 4В (периметрі бойынша)
- Құлып түрі: Uniclic / Angle-Angle (партияға байланысты)
- Ылғалдан қорғау: иә
- Еденді жылытумен үйлесімділік: иә
- Өндіруші ел: Ресей
- Бренд: Kastamonu
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kastamonu |
| Тозуға төзімділік класы | 33 |
| Ені | 159 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Қалыңдығы | 8 мм |
| Фасканың болуы | Иә |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 2.414 шаршы м |
| Қаптамадағы саны | 11 д. (дана) |
| Оны "жылы" еденге жабын ретінде қолдануға болады | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Түсі | |
| Цвет | Roc-47 Дуб Дориан |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸/шаршы м


