Ламинатталған еден жабыны Kronopol Sigma
Kronopol поляк брендінің Sigma топтамасынан ламинат — бұл Памфилия еменінің декорында жасалған ылғалға төзімді 32 класты еден жабыны. Төрт жақты фаска, Angle-Angle құлыптау қосылымы және қалыңдығы 8 мм болғандықтан, ол қалыпты жүктемесі бар тұрғын үйлер үшін өте қолайлы. "Еденді жылыту" жүйелерімен үйлесімді және ылғалға төзімді.
Ерекшеліктері:
- Табиғи емен декоры — жылы және жан-жақты
- Angle-Angle құлыптық жүйесі — монтаждау ыңғайлылығы
- Төрт жақты фаска — тақтаның құрылымын ерекшелейді
- Ылғалдан қорғау — ас үй мен дәліз үшін жарамды
- Еденді жылытумен үйлесімділік
- Тұрғын үй-жайлар үшін жарамды (32 сынып)
Сипаттамалары:
- Жинақ: Sigma
- Декор: Памфилия Дуб
- Тозуға төзімділік сыныбы: 32
- Қалыңдығы: 8 мм
- Тақта өлшемі: 1380х193 мм
- Сурет түрі: бір жолақты
- Қиғаш: төрт жақты
- Қосылу түрі: Angle-Angle
- Ылғалдан қорғау: иә
- Еденді жылытумен үйлесімділік: иә
- Қаптамадағы тақталардың саны: 9
- Қаптама алаңы: 2.397 м2
- Қаптаманың салмағы: 16 кг
- Өндіруші ел: Польша
- Өндіруші: Kronopol
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kronopol |
| Өндіруші ел | Польша |
| Ламинаттың текстурасы | Емен |
| Тозуға төзімділік класы | 32 |
| Ені | 193 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Қалыңдығы | 8 мм |
| Фасканың болуы | Иә |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 2.397 шаршы м |
| Қаптамадағы саны | 9 д. (дана) |
| Оны "жылы" еденге жабын ретінде қолдануға болады | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Түсі | |
| Цвет | 5382 Дуб Памфилия |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 200 ₸/шаршы м


