Kronopol еден жабыны
Kronopol поляк брендінің Aurum 3D Gusto/Terra топтамасынан D3338 Ватикан емен ламинаты — бұл табиғи еменнің текстурасында жасалған 33 класты ылғалға төзімді ламинатталған жабын. Құрылымдық беті, 4В фаскасы және Aqua Block технологиясының арқасында ол асүйлерді, дәліздерді және кеңселерді қоса алғанда, көлік қозғалысы көп аймақтар үшін өте қолайлы. "Еденді жылыту" жүйелерімен үйлесімді және тозуға төзімділігі жоғары (AC5).
Ерекшеліктері:
- Ылғалдан қорғау Aqua Block — төгілуден және ылғалды тазалаудан қорғау
- Құлып жүйесі — жылдам және сенімді төсеу
- Жартылай күңгірт беті — эстетикалық сыртқы түрі
- Еденді жылыту үшін қолайлы
- Механикалық жүктемелерге және тозуға төзімді
- Тар тақта — кеңістікті көзбен кеңейтеді
Сипаттамалары:
- Топтама: Aurum 3D Gusto / Terra
- Декор: D3338 Ватикан Дуб
- Тозуға төзімділік сыныбы: 33
- Қажалу сыныбы: AC5
- Қалыңдығы: 8 мм
- Тақтаның ұзындығы: 1380 мм
- Тақтаның ені: 159 мм
- Фаска: периметрі бойынша 4В
- Жылтырлық дәрежесі: жартылай күңгірт
- Беттің құрылымы: құрылымдық
- Ылғалдан қорғау: иә (Aqua Block)
- Еденді жылытумен үйлесімділік: иә
- Қаптамадағы итарқа саны: 8
- Қаптама алаңы: 1.755–1.949 м2
- Өндіруші: Kronopol
- Өндіруші ел: Польша
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kronopol |
| Өндіруші ел | Польша |
| Ламинаттың текстурасы | Емен |
| Тозуға төзімділік класы | 33 |
| Тозу класы | АС5 |
| Ені | 159 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Қалыңдығы | 8 мм |
| Фасканың болуы | Иә |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 1.755 шаршы м |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Жарқырау дәрежесі | Жартылай күңгірт |
| Бетінің құрылымы | Құрылымдық |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Түсі | |
| Цвет | D3338 Дуб Ватикан |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸/шаршы м



