Kronopol Cuprum ламинатталған тақта
Kronopol брендінің Cuprum 3033 ламинаты — бұл табиғи Ливорно еменіне ұқсайтын күңгірт беті бар тар ламинатталған тақта. Тозуға төзімділіктің (33) және ылғалдан қорғаудың жоғары дәрежесіне байланысты ол қарқынды жүктемесі бар бөлмелерге жарамды: кеңселер, дәліздер, қонақ бөлмелері мен асүйлер. 5G құлыптау жүйесі оңай және сенімді орнатуды қамтамасыз етеді, ал 4V-фаска тақталардың құрылымын ерекшелеп, нағыз паркет әсерін жасайды.
Ерекшеліктері:
- Ылғалға және механикалық зақымға төзімді
- Еденді жылыту үшін қолайлы
- 5G құлыпының арқасында сәндеу оңай
- Эстетикалық сыртқы түрі — фаскасы бар тар тақта
- Еуропалық сапа стандарттарына сәйкес келеді
- Қажалу сыныбы: AC5
Сипаттамалары:
- Жинақ: Cuprum
- Декор: Ливорно Дуб
- Тозуға төзімділік сыныбы: 33
- Қажалу сыныбы: AC5
- Фаска: 4В (периметрі бойынша)
- Беті: күңгірт
- Құлып: 5G
- Қалыңдығы: 12 мм
- Тақтаның ұзындығы: 1380 мм
- Тақтаның ені: 113 мм
- Қаптамадағы итарқа саны: 7
- Қаптама алаңы: 1.092 м2
- Ылғалдан қорғау: иә
- Өндіруші ел: Польша
- Бренд: Kronopol
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kronopol |
| Өндіруші ел | Польша |
| Ламинаттың текстурасы | Емен |
| Тозуға төзімділік класы | 33 |
| Тозу класы | АС5 |
| Ені | 113 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Қалыңдығы | 12 мм |
| Фасканың болуы | Иә |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 1.092 шаршы м |
| Қаптамадағы саны | 7 д. (дана) |
| Жарқырау дәрежесі | Күңгірт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бетінің құрылымы | Құрылымдық |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Түсі | |
| Цвет | 3033 Дуб Ливорно |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 000 ₸/шаршы м




