Еден жабыны Kronopol
Ламинат Kronopol Flooring Milo 3033 Ливорно Дуб — бұл күңгірт беті және ылғалға төзімді Aqua Block қорғанысы бар классикалық ағаш декорында жасалған поляк өндірісінің стильді және сенімді еден жабыны. Орташа қозғалыс қозғалысы бар тұрғын және коммерциялық кеңістіктер үшін қолайлы.
Сипаттамасы:
- Жинақ: Milo
- Декор: Ливорно Дуб
- Әсері: табиғи сүректі имитациялайтын құрылымдық беті
- Қиғаш: төрт жақты (4В) — тақтаның пішінін ерекшелейді
- Құлып: Express Click — жеңіл монтаждау
- Ерекшеліктері: Aqua Block ылғалдан қорғауы, тозуға төзімділігі, экологиялық тазалығы
- Жылтырлық дәрежесі: күңгірт
- Стиль: Тоскана интерьерлерінен шабыттанған итальяндық эстетика
Сипаттамалары:
- Өндіруші: Kronopol
- Өндіруші ел: Польша
- Тозуға төзімділік сыныбы: 32
- Қажалу сыныбы: AC4
- Қалыңдығы: 8 мм
- Тақтаның ені: 193 мм
- Тақтаның ұзындығы: 1380 мм
- Фасканың болуы: Иә (4В)
- Беттің құрылымы: Құрылымдық
- Ылғалдан қорғау: Иә (Aqua Block)
- Қаптама алаңы: 2.397 м2
- Қаптамадағы саны: 9 дана
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kronopol |
| Өндіруші ел | Польша |
| Ламинаттың текстурасы | Емен |
| Тозуға төзімділік класы | 32 |
| Тозу класы | АС4 |
| Ені | 193 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Қалыңдығы | 8 мм |
| Фасканың болуы | Иә |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 2.397 шаршы м |
| Қаптамадағы саны | 9 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бетінің құрылымы | Құрылымдық |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Түсі | |
| Цвет | 3033 Дуб Ливорно |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 000 ₸/шаршы м







